Plastica Sp. z o.o.

Фрыдрыхово 55
87-410 Ковалево Поморское
Польша
Тел.:+48 56 684 3000
Факс:+48 56 684 3010
э-майл: plastica@tzmo.com.pl
ООО Пластика расположено: около
30 км от Торуни, в 100 км от аэропорта
в Быдгоще, в 150 км от аэропорта в Гданьске
и в 200 км от Варшавы.
Как до нас добраться?Как до нас добраться? Схема проездаСхема проезда

обслуживание клиента

Для получения более подробной информации о нашей продукции и услугах, просьба контактироваться со специалистами из отдельных производственных отделов нашей компании::

 • Пленки и ламинаты

  Пленки и ламинаты - ZFiLPlastica@tzmo.com.pl

  тел.: +48 56 684 3006

  контактное лицо: Agnieszka Górna

 • Упаковка

  Упаковка - ZOiRPlastica@tzmo.com.pl

  тел: +48 56 684 3006

  контактное лицо: Agnieszka Górna

 • Рециклинг

  Рециклинг - RecyklingPlastica@tzmo.com.pl

  тел: +48 56 684 3033

  контактное лицо: Wiesław Motyl

 • Гигиенические изделия

  Гигиенические изделия - ZWHPlastica@tzmo.com.pl

  тел: +48 56 684 3008

  контактное лицо: Tomasz Szwed

 • Медицинские изделия

  Медицинские изделия - ZWMPlastica@tzmo.com.pl

  тел: +48 56 684 3060

  контактное лицо: Aleksandra Grabałowska

 • Медицинская упаковка BOM

  Медицинская упаковка BOM - ZOMPlastica@tzmo.com.pl

  тел: +48 56 684 3109

  контактное лицо: Jarosław Daliwela

 • aquascreen

  aquascreen - aquascreen@tzmo.com.pl

  тел: +48 56 684 3000

  контактное лицо: Jarosław Aleksander

логистика

W celu uzyskania informacji na temat rozładunku/załadunku prosimy o kontakt pod nr tel.: +48 56 684 3054

напишите нам

Если вас интересуют другие вопросы, напишите нам по адресу: plastica@tzmo.com.pl или заполните бланк.

* обязательное поле
Я даю согласие на использование информации, указанной мною в содержании вышеуказанного бланка, только и исключительно в целях реализации этой услуги. Одновременно заявляю, что я ознакомился с уставом сервиса и полностью одобряю его требования.
Поменять язык: pl en de ru
zamknij

newsletter

Если хотите получить информацию о фирме и наших продуктах, просим сообщить нам ваш e-mail (ниже) и щелкнуть по кнопке «отправить».

* обязательное поле
Наша веб-страница использует файлы куки (cookie)

Наша веб-страница использует файлы куки (cookie). Пользуясь веб-сайтом ООО "Пластика", выражаешь согласие на применение нами этих файлов для более удобного просмотра в будщем наших сервисов. Узнавай больше о политике куки »

zamknij

Polimery

Plastica Sp. z o.o. wspiera akcję społeczną POLIMERY PRZYJAZNE CZŁOWIEKOWI, POTRZEBNE LUDZIOM

 

Niewiele jest spraw, co do których Polacy są zgodni. Jedną z nich jest fatalny publiczny wizerunek tworzyw sztucznych. Przemysł tworzyw stał się dyżurnym „chłopcem do bicia” w Polsce i UE, jest obwiniany za wszelkie błędy i wypaczenia naszej cywilizacji. Czas na podjęcie działań, które w rozsądnej perspektywie pozwolą zmienić negatywne społeczne nastawienie wobec tworzyw.

 

Przede wszystkim najwyższy czas na wyrugowanie z przestrzeni publicznej koszmarka językowego „tworzywa sztuczne”. Ten termin natychmiast odrzuca każdego normalnego człowieka, jego ocieplenie i zmiana wizerunku na pozytywny wydaje się niemożliwa, albowiem nic co „sztuczne” nie może być przyjazne człowiekowi. Dlatego proponujemy zastąpienie koszmarka językowego terminem „tworzywa polimerowe”, a szerzej POLIMERY. Nazwa POLIMERY oddaje istotę rzeczy i nie jest obciążona negatywnymi asocjacjami i skojarzeniami wytworzonymi wokół koszmarka językowego. Jest nawet sympatyczna i, jak widać po logo akcji, da się za jej pomocą komunikować treści mające odzwierciedlenie w rzeczywistości.

 

Pamiętajmy, że jak mówi Pismo, na początku było Słowo. Język ma kluczowe znaczeniu w międzyludzkiej komunikacji i tworzeniu korzystnego lub negatywnego wizerunku. Krótko mówiąc: język tworzy rzeczywistość.

 

Celem akcji jest rozpropagowanie terminu POLIMERY, który w niedalekiej przyszłości powinien zastąpić koszmarek językowy. Przemysł polimerowy musi się zacząć w końcu bronić. Polimery są niezbywalnym elementem naszej cywilizacji i tylko od człowieka, od nas samych zależy, jak będą nam służyć.

 

Wprowadzenie terminu POLIMERY do dyskursu publicznego pozwoli rozpocząć wiele pozytywnych działań wizerunkowych we współpracy z mediami i organizacjami społecznymi.

 

Zmiana wizerunku branży powinna ożywczo wpłynąć na sam biznes. Zejście z linii strzału ekologów, mediów, polityków, innych grup opiniotwórczych, powinno przynieść mierzalne biznesowe efekty. Taki stan rzeczy na pewno zostanie zauważony przez inwestorów zagranicznych. Wreszcie, może to być sygnał do konsolidacji przemysłu polimerowego, co zaowocuje wzrostem siły i znaczenia tej branży w całej gospodarce.